Všeobecné znalosti ...

Vytisknout
Přijímací zkoušky on-line - gymnázium osmileté studium - 2.varianta

   Pojďte si složit přijímací zkoušku ze všeobecných znalostí "nanečisto". Zadání vzniklo obměnou skutečných úloh v minulých letech. Tento test obsahuje 20 úkolů. Za každý z nich můžete v případě správné odpovědi získat 2 body, tedy maximálně 40 bodů. U každé úlohy označíte (klepnete na) jednu odpověď, kterou považujete za správnou. Na řešení úloh máte 20 minut. Po odevzdání testu vám náš e-učitel test opraví a okamžitě se dozvíte, která odpověď byla správná, která byla chybná, kolik jste získali bodů a jaké jsou vaše šance složit skutečnou přijímací zkoušku.

   Odevzdat test (odeslat odpovědi) můžete pouze jednou - tak jako u reálné zkoušky. Protože tato varianta je však ještě spíše přípravná, učící, bude vám při příští návštěvě našich stránek nabídnuta možnost tento test zopakovat a polepšit se.

   Pro méně počítačově zdatnější (hlavně do osmiletého studia) doporučujeme si zadání vytisknout a řešit na papíře (v zadaném čase) a potom za pomocí zkušenějšího zapsat bez časového limitu výsledky a zjistit tak hodnocení zkoušek.

   Přihlášený uživatel si může nechat vystavit a vytisknout certifikát o výsledku zkoušky, zařadit do žebříčku a zjistit tak celkovou úspěšnost zkoušky volbou Výsledky.

   Jste připraveni? Pokud ano, klepněte na Pokračovat začněte si měřit čas. Přejeme vám štastnou ruku!