Přehled ...

Skype eLearning
představuje moderní způsob výuky, který probíhá on-line přes internet s využitím komunikačního programu Skype.
V pohodlí svého domova (firmy) komunikujete s lektorem pomocí mikrofonu a webkamery.
Výuka může probíhat jako klasická hodina či doučování podle vašich požadavků.

Výhody této metody jsou:
1. Názornost!!! - výklad můžete sledovat zřetelněji než při skutečném, živém výkladu (doučování)!!!
2. Dostupnost - učit se můžete kdykoliv a kdekoliv, nemusíte dojíždět a ztrácet čas
3. Individuálnost - tempo a obsah výuky se přizpůsobí vašim požadavkům
4. Rekapitulace - v případě potřeby lze hodinu zaznamenat a kdykoliv zopakovat
5. Fundovanost - nabízíme služby kvalitních, zkušených lektorů

Cena
1. Standardní délka naší hodiny je 45 minut. Za první hodinu zaplatíte 100 Kč a každou další 200 Kč.
2. Je možné si objednat i řešení jednoho požadovaného příkladu, úlohy. Pokud řešení nepřesahuje 15 minut, zaplatíte 100 Kč.

Postup
1. Uhradit příslušnou částku (první hodina 100 Kč a každá další 200 Kč) na účet 1011437958/6100.
2. Domluvit termín: 3. V domluveném termínu zavolá lektor a zahájí lekci.

Podmínky
Čas ztracený technickými výpadky se nezapočítává do výukového času.
Zrušení lekce je možné minimálně 24 hodin před plánovaným začátkem lekce a lze dohodnout náhradní termín.
Při výuce je možno používat chat a posílat si soubory.
Před výukou vypněte všechny programy, které nejsou pro výuku nutné

--------> Okamžitě se můžete domluvit na Skype kontaktu mojeskola.cz nebo telefonu 728 933 950 <--------

---------------------------------------------------------------------------------
Aktuální počet objednávek lekcí je 1.             Názory studentů