Příhoda ...

----> Přidej nový příspěvek

Láska neláska, zmrzka, nezmrzk Veronika Nečasová - 29.03.2005
Jednou jsem si zašla do cukrárny na zmrzku. Ale byl tam i můj idol, jak jsem tak na něj koukala, zakopla jsem a neustála to. Rozbitý koleno, hanbou červená až za ušima, jsem rychle vypochodovala ven a kamarád(můj idol) rychle vyběhl za mnou a řekl mi, že se mu dlouho líbím a jestli s ním nechci chodit....no a do dnes jsme spolu, už je tomu 2roky
  Body: 4

Tykání a vykání Kristýna Zemková - 08.01.2005
Na naší škole je jeden učitel který žákům vyká.Jednou takhle říkal: "Zítra si napíšeme diktát."
A jedna kamarádka na to (nahlas a na celou třídu): "Pane Bože!" Naštěstí je pan učitel správnej a odpověděl jí,že neni bůh.
  Body: 1

Impotent Koláříková Marie - 11.02.2003
Při češtině zečne učitel lát našemu pomalému a nevědoucímu spolužákovi. Za trest musí předříkat dlouhou větu, na jejíž konci zní : ..a jsem indolent." No a když tu dlouhou větu jakžtakž řekl, zakončil ji:"..a jsem impotent!"
   e-mail: hopikk@seznam.cz  Body: 12

Pane..ehm..paní učitelko! Pečmanová Jana - 05.04.2001
Jeden můj kamarád se na začátku hodiny omlouval paní učitelce,řekněme Novákové:"Pane učiteli..ehm..paní učitelko.."A paní učitelka kamarádovi,který byl rudý až za ušima,odvětila:"Copak chceš,holčičko??":-))
   e-mail: saxanka@email.cz  Body: 6

Ponoř se do problému vk - 01.03.2001
Učitel říká žákům v matematice:
"Zamyslete se, ponořte se do problému ..."
Po chvíli se zastaví u žáka, podívá se
na jeho zápis v sešitě a říká:
"Kuželka, vždyt ty jseš suchej!"
   e-mail: postmaster@mojeskola.cz  Body: 15